Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri

Rahatlığın Simgesi Şal ve Eşarp Modelleri

 

 Tesettür giyimin yaygınlaşmasıyla birlikte son yıllarda şallar ve eşarp modelleri yoğun ilgi görmeye başladı. Eşarp ile kıyaslandığında daha havalı bir görünüm kazandıran şallar her yaştan kadın tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.


 Tesettür kullanan kadınların, hayatın her alanında etkin bir şekilde yer aldığı şu günlerde, yeni model şallar kadınlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra her kıyafet için şık bir tamamlayıcı olan şalların, yoğun olarak tercih edilmesine şaşırmamak lazım. Kombinlerinizi tamamlayarak tarzınızı mükemmel bir şekilde yansıtacak özel koleksiyon tasarım şal modellerimizi Dükkana Buyurun mağazamızda bulabilirsiniz ve tek tıkla güvenilir şekilde sipariş verebilirsiniz. Keyifle kullanacağınız bu özel şallardan satın alıp arkadaşlarınıza hediye ederek tarzlarına şık bir dokunuş yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

 

Zarifliğin Dokunuşu Tesettür Eşarp Modelleri

 

 Tesettür giyimde eşarp modelleri, tek dokunuşla stile zenginlik katan çok özel bir parçadır. Eşarp kullanımının rahat olması da oldukça önemlidir. Günlük hayatta başörtüsü hazırlığı epey zaman alabilir. Modern, pratik ve rahat eşarp tasarımları tesettürlü hanımlara çok daha kısa sürede istedikleri başörtüsü stilini yakalama fırsatı sunar.

 

 Tesettür modasında vazgeçilmez ürünler arasında bulunan ipek ve tvil eşarplar, aynı zamanda koton ve polyester eşarplarla da her yaştan kadına hitap eden tasarımlara sahiptir. Mevsimlere özel olarak üretilen koton ve polyester eşarplar, en özel ipek eşarp koleksiyonları, tarzınızı ön plana çıkaracak modellere sahiptir.

 

Tesettür Modasında Rahatlık; Boneler

 

 Tesettür abiye modasına yön veren tasarımlarda gelenekten ilham alan modern stiller ön planda 2021 yılının nişan veya düğün gibi özel etkinliklerinde sıklıkla göreceğiniz trend abiye tesettür bone modellerinde zarif detaylar var. Bu sezon öne çıkan detaylardan biri de çiçekli aksesuarların tesettür bonelerde daha fazla kullanılıyor olması. Türbanın ön kısına gelecek şekilde tasarlanan yapay çiçek aksesuarları önümüzdeki sezonda popüler olacak. İncili tesettür boneler, taçlı söz türban boneleri, taşlı ve boncuklu tesettür bone modelleri birbirinden şık abiye türban seçenekleri sunuyor.

 

 İşlemeli türban modellerinde nostaljik detaylar türban kombin modellerinde kendini gösteriyor Kabarık türban tasarımları bu yıl da yine popülerliğini koruyor. Hayal tül ile birlikte kullanılan inciler bu yılın farklı tasarımları arasında yer alıyor. Tesettür abiye modasına yön veren tasarımlarda gelenekten ilham alan modern stiller öne çıkıyor. 2021 yılının nişan veya düğün gibi özel etkinliklerinde sıklıkla göreceğiniz trend abiye tesettür bone modellerinde zarif detaylar var. Bu sezon öne çıkan detaylardan biri de çiçekli aksesuarların tesettür bonelerde daha fazla kullanılıyor olması. Yeni sezonun trendlerinden bahsederken her modelin herkes için uyun olmayacağını da belirtmekte fayda var. Tesettür bone tercihinde yüz şekli ve ten rengi oldukça önemli faktörlerdir. Yüzü olduğundan büyük gösterecek tasarımlardan uzak durmak gerekir.

 

 Abiye konseptine göre aksesuarlı tesettür boneler ve eşarp modelleri tercih edilebilir. Ancak herkes için büyük aksesuar iyi bir fikir değildir. Alın kısmı açık olanlar türbanın ön kısmına takılan çiçekli aksesuarlarla daha hoş görünür. Alın kısmı dar olanlar bu tür aksesuarları topuz kısmında kullanmalıdır.

 

 Pastel tonların ve zarif detayların her zaman daha şık olacağını bilmelisiniz. Koyu tenli olanlar daha açık renklerde krem, bej, mint yeşili gibi renklerde tesettür türban tercih etmelidir. Açık tenli olanlar saten tesettür bone modellerine bakabilir. Şapkalı bone modelleri de abiyede popüler oluyor.

 
Etiketler: Eşarp Modelleri, Eşarplar, Eşarp
Ocak 11, 2021
Listeye dön